Szukaj:

Mistrz Gminy z Jeziorek

W niedzielny poranek 20 lipca nad j. Kopcze zebrało się 17 zawodników aby rywalizować w Zawodach Wędkarskich o Tytuł Mistrza Gminy Kaczory. To jedna z wielu prestiżowych imprez dla wędkarzy naszej gminy zorganizowana przez Koło PZW Kaczory. O tytuł Mistrza Gminy mogli rywalizować tylko mieszkańcy z terenu Gminy Kaczory. Zwycięzcą został Krzysztof Budasz z Jeziorek z dorobkiem 5,315.

O zwycięstwie decydowała (jak zawsze) waga złowionych ryb. Około godz. 12:00 zakończyła się rywalizacja i przystąpiono do ważenia. Najlepszy wynik uzyskał Krzysztof Budasz, drugi był Henryk Witt (4,925 kg), trzeci był Marek Biedroń (4,880 kg), czwarty Henryk Błaszczyk (4,660 kg), piąty Jarosław Błaszczyk (3,565 kg), a szósty był obrońca tytułu zeszłorocznych zawodów Kamil Ciężki (3,300 kg). Zawodom przyglądali się radni z naszej gminy Henryk Kalka, Kazimierz Załachowski z Stefanem Kowalem przewodniczącym Rady Gminy na czele, który ufundował puchary niedzielnych zawodów. Po zakoszeniu zawodów na zawodników czekał ciepły posiłek i ogłoszenie wyników. Końcowej dekoracji oczywiście dokonali radni Rady Gminy Kaczory.

Zarząd Koła PZW Kaczory serdecznie dziękuje Stefanowi Kowalowi przewodniczącemu Rady Gminy Kaczory za patronat nad zawodami oraz za ufundowanie pięknych pucharów. Dziękuję również licznie przybyłym zawodnikom. Zbigniew Jędrzejek sekretarz Koła PZW Kaczory już dziś zaprasza na następne zawody, o Puchar Prezesa Koła PZW Kaczory które odbędą się 16 sierpnia b. r.

obrazek

obrazek

obrazek