Szukaj:

Zawody z okazji Dnia Dziecka - 30.05. 2015 r

Dzieci wędkowały nad jeziorem Kopcze


30 maja 2015 r. nad jeziorem Kopcze odbyły się zawody spławikowe zorganizowane dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka. Inicjatorem zawodów było Koło PZW Kaczory. W rywalizacji udział wzięło 32 zawodników.

Zawody przebiegły w bardzo radosnej i sympatycznej atmosferze. Podczas połowów tradycyjnie młodym wędkarzom towarzyszyli rodzice, dziadkowie i wujkowie, którzy chętnie służyli pomocą i dobrą radą.

W najmłodszej grupie (do lat 10) tytuł mistrza zdobył - Igor Marcińczyk (675 g), do trójki najlepszych zakwalifikowali się również Mikołaj Kozak (660 g) i Kornel Marcińczyk (615 g). W drugiej kategorii od 11 do 13 lat najlepszy wynik uzyskała Krzysztofa Radka (945 g), natomiast na drugim i trzecim miejscu uplasowali się kolejno Nikola Biedroń (670 g) i Kacper Antecki (400 g). Wśród młodzieży (kat. Od 14 do 16 lat) zwyciężył Dawid Habel (1145 g), który był lepszy od Józefa Grzybka (255 g) i Zofii Borowczyk (145 g).

W podsumowaniu zawodów organizatorzy hojnie nagrodzili wszystkich tegorocznych zwycięzców pamiątkowymi medalami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Okręg Nadnotecki PZW w Pile, Gminny Ośrodek Kultury i Urząd Gminy w Kaczorach. Do rąk wszystkich uczestników trafiły pamiątkowe dyplomy i torby pełne słodkości.

 

obrazek

obrazek

obrazek

 

 

obrazek

obrazek

obrazek