Szukaj:

Dzień Dziecka z wędką i rybami

 

1 czerwca 2013 r. nad jeziorem Kopcze w Kaczorach odbyły się zawody spławikowe, na które dzieci i młodzież z okazji ich święta zaprosili wędkarze z miejscowego koła wędkarskiego. Rywalizację przeprowadzono wśród 17 startujących zawodników w trzech kategoriach wiekowych.

W najmłodszej grupie (do lat 10) tytuł mistrza obronił ubiegłoroczny zwycięzca - Antonino Paviglianiti , drugi był Igor Pilarski. W drugiej kategorii od 11 do 13 lat najwięcej ryb złowiła Zofia Borowczyk, natomiast na drugim i trzecim miejscu uplasowali się kolejno Konrad Górka (II) i Hubert Lach (III). Z kolei wśród młodzieży (kat. Od 14 do 16 lat) na zwycięski medal zasłużył Patryk Wojciechowski (I), który był lepszy od Dominika Borzyczkowskiego (II) i Michała Nowaka (III).

Organizatorzy hojnie nagrodzili wszystkich tegorocznych zwycięzców zawodów pamiątkowymi medalami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Okręg Nadnotecki PZW w Pile, Gminny Ośrodek Kultury i Urząd Gminy w Kaczorach. Do rąk wszystkich uczestników trafiły pamiątkowe dyplomy i torby pełne słodkości.

 

obrazek

obrazek

obrazek