Szukaj:

Główny puchar przeszedł w ręce Jarosława Błaszczyka


obrazek

8 września 2013r. nad miejscowym jeziorem Kopcze w Kaczorach zorganizowano przedostatnie w tym roku zawody wędkarskie o „Puchar Prezesa Koła PZW Kaczory”. Na wędki w niedzielne przedpołudnie zmierzyło się 12 zawodników.

Tym razem nikt nie potrafił dorównać Jarosławowi Błaszczykowi, który osiągnął bezkonkurencyjną wagę 5350 g . Imponujące wyniki uzyskali również Kamil Ciężki (3700 g) i Marek Biedroń (3520g), którzy kolejno zajęli drugie i trzecie miejsce.

Wg rachunku sędziów zawodnicy łącznie złowili tego dnia 26 920 g ryb. Prezes koła – Henryk Witt w kulminacyjnej części zawodów uhonorował zdobywców najlepszych miejsc pamiątkowymi pucharami i statuetkami. W puli nagród nalazły się także upominki dla wszystkich zawodników, ufundowane przez pilski sklep wędkarski „Złota Rybka” prowadzony przez Gabrielę i Jarosława Błaszczyków. Smacznym poczęstunkiem zakończono niedzielną rywalizację.

Ostatnie wędkowanie nad jeziorem Kopcze w tym sezonie już 5 października z okazji „Zakończenia Lata”. Zawody, które odbędą się w tym dniu, rozpoczną się o godzinie 900. Rywalizację tradycyjnie zakończy oficjalne ogłoszenie wyników z wręczeniem pamiątkowych trofeów oraz smaczny poczęstunek. Wędkarze zainteresowani udziałem w zawodach, muszą zgłosić swoje uczestnictwo do dnia 4.10.2012 r. Zgłoszenia przyjmuje sekretarz koła pod numerem telefonu 604 492 795.