Szukaj:

Pola i Antonino złowili najwięcej


W niedzielę, 27 maja 2012 r. w ramach tegorocznych obchodów Dnia Dziecka na jeziorze Kopcze w Kaczorach odbyły się zawody w wędkarstwie spławikowym dla dzieci w kategoriach wiekowych od 0 do 10 lat i od 14 do 16 lat. Na zawody najmłodszych miłośników wędkowania zaprosili członkowie Koła Wędkarskiego PZW Kaczory.

W zawodach rywalizowało 23 zawodników, wśród których najlepsze wyniki uzyskali: Antonino Paviglianiti (kat. od 0 do 10 lat, waga złowionych ryb - 1100 g) i Pola Taczyk z Kaczor (kat. od 14 do 16 lat, waga złowionych ryb – 970 g).

W kat. od 0 do 10 lat dobrym połowem mogli pochwalić się również: Łukasz Grabarski (II miejsce), Jakub Jasiński (III), Wiktor Lisiecki (IV), Marika Kopertowicz (V) i Błażej Miszkura (VI). Z kolei w drugiej kategorii: Jakub Borzyczkowski (II), Patryk Wojciechowski (III), Dominik Borzyczkowski (IV), Patryk Jeziorek (V) i Michał Nowak (VI).

Podczas połowów naszych milusińskich wspierali rodzice, dziadkowie oraz instruktor miejscowej szkółki wędkarskiej Wojciech Turowski. Pamiątkowe dyplomy, atrakcyjne nagrody, pyszne kiełbaski i słodkości zakończyły niedzielną rywalizację.


 

obrazek

obrazek

obrazek