Szukaj:

II Letni Piknik Wędkarski dla Osób Niepełnosprawnych


obrazek22 czerwca 2012 r. nad jeziorem Kopcze w Kaczorach odbyła się kolejna bardzo dobrze zorganizowana impreza. Tym razem był to II Letni Piknik Wędkarski dla Osób Niepełnosprawnych, zorganizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Rzadkowie i koło PZW Kaczory.

Na wspólną zabawę pod chmurką połączoną z wędkowaniem organizatorzy zaprosili uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z powiatu pilskiego i mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie.

W wędkarskiej rywalizacji spośród 18 startujących najlepsze wyniki w połowach uzyskali: I - Andrzej Łykus (WTZ przy Centrum Charytatywno - Opiekuńczym Caritas w Leżenicy), II – Piotr Zdanowicz (WTZ Rzadkowo), III - Waldemar Stachowiak (WTZ Rzadkowo), IV – Artur Musiał (WTZ Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo Koło w Pile, V- Tomasz Martenka (WTZ Rzadkowo).

Za zakończenie zawodów wszyscy wędkarze, biorący udział w rywalizacji zostali nagrodzeni upominkami. Piknik uatrakcyjniły wspólne gry, zabawy i smaczny poczęstunek.