Szukaj:

Drużynowe Zawody Spławikowe o Puchar Wójta Gminy Kaczory - 07.08.2011 r.

Puchar Wójta dla PZW „Złota Rybka”


 

7 sierpnia 2011 r. nad jeziorem Kopcze w Kaczorach, zorganizowano kolejne już XIII Drużynowe Zawody w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Wójta Gminy Kaczory. Na zawody przybyli reprezentanci kół wędkarskich z Piły, Chodzieży, Wałcza, Trzcianki, Kaczor i Białośliwia. Rolę gospodarza tradycyjnie pełniło koło PZW w Kaczorach, a sędzia głównym był Zbigniew Aniserowicz.

Od samego ranka zebrani oczekiwali momentu, w którym zawody się rozpoczną i będzie można zamoczyć haczyki. Każda drużyna w trzyosobowym składzie została podzielona do rozlosowanych sektorów, po czym rozpoczęła się rywalizacja. Pogoda dopisała tak więc wędkarze miło spędzili czas nad brzegiem jeziora.

Drużyny z Kaczor w składzie Witt Henryk, Jędrzejek Zbigniew, Skwirowski Jerzy i Jędrzejek Genowefa, Szymaś Regina, Gapiński Sławomir musiały uznać zwycięstwo drużyna PZW „ Złota Rybka z Piły, którą reprezentowali Błaszczyk Jarosław, Rakowski Piotr, Nowakowski Damian. Łączna waga złowionych ryb drużyny z Piły to 7590g. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Wałcza w składzie Piasecki Łukasz, Stasiak Hieronim, Adamczewski Bartosz. Trzecie miejsce przypadło drużynie z Trzcianki ( Kowaluk Krzysztof, Kowaluk Andrzej, Kozak Mariusz)

Warto wspomnieć o indywidualnym osiągnięciu zawodników w danych sektorach. W sektorze „A” najlepszym połowem mógł się poszczycić Leszko Marcin(3620g.), w sektorze „B” Kozak Mariusz (3515g.), a sektor „C” dla Adamczewskiego Bartosza (5600g.)

Zawody zakończyły się o godz. 13.00 po czym zważono połów i podliczono punkty. Organizatorzy tradycyjnie ugościli wszystkich ciepłym posiłkiem. Następnie odbyła się cześć oficjalna. Puchary i gratulacje zawodnicy otrzymali z rąk skarbnika gminy Kaczory.


 

obrazek

obrazek

obrazek

 

 

obrazek