Do lasu po zdrowie!


Trwa głosowanie na pomysł zrealizowania kolejnego naszego projektu w ramach IV edycji programu „Decydujesz, pomagamy”, którego organizatorem jest Tesco Polska. Oczywiście, że czekamy na wasze wrzucone żetony do naszej urny w sklepach Tesco na terenie miasta Piły i liczymy jak wszyscy na sukces. Jednak nie zasypiamy przysłowiowych „gruszek w popiele” i ruszyliśmy z kolejną akcją „Do lasu po zdrowie!” , której  celem jest nauka oraz doskonalenie prawidłowej techniki posługiwania się kijami do nordic walking mieszkańców gminy Kaczory i wszystkich chętnych. Ogromnie się cieszymy, że już pierwsze spotkanie zgromadziło na stadionie w Kaczorach tak liczną grupę miłośników chodzenia z kijkami. Sprawnie przeprowadzone zajęcia, zrealizowane zamierzenia i wszystko to pod okiem naszych i zaprzyjaźnionych z stowarzyszeniem „Jeziorki Aktywna Wieś” instruktorów nordic walking. W zajęciach udział wzięła instruktor  Katarzyna Banaszkiewicz- mieszkanka Kaczor, która zajęła w klasyfikacji końcowej Pucharu Polski Nordic Walking w półmaratonie za 2017 roku III miejsce.

Miejmy nadzieję, że na kolejnych zajęciach będzie tylko lepiej!

Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania wszystkie osoby, które już chodzą z kijami, ale również tych, którzy chcieliby spróbować po raz pierwszy! Warto to zrobić z nami – opowiemy, pokażemy, odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy uniknąć błędnych nawyków! Zajęcia są NIEODPŁATNE, a spotykamy się w każdą środę (do końca czerwca) o godz. 18:00 na stadionie sportowym w Kaczorach.

Przedsięwzięcie, którego pomysłodawcą i inicjatorem jest Stowarzyszenie „Jeziorki Aktywna Wieś”, odbywa się przy wsparciu i dofinansowaniu Gminy Kaczory.