Najstarszy mieszkaniec gminy Kaczory obchodził swoje 103 urodziny


W środę 9 listopada pan Kazimierz Rybak z Kaczor obchodził 103 urodziny. Z tej okazji dostojnemu jubilatowi wójt gminy Kaczory Brunon Wolski i przewodniczący Rady Gminy Stefan Kowal złożyli w imieniu wszystkich mieszkańcowi gminy serdeczne życzenia.

Życzyli dużo zdrowia, pomyślności oraz wszystkiego co najlepsze. Wójt wyraził swoja radość z możliwości obcowania z Panem Kazimierzem i dziękował za przekazywane ciepło wszystkim naszym mieszkańcom. Mówił iż okazywana radość i optymizm prze Pana Kazimierza może być przykładem dla młodego pokolenia.

Solenizant otrzymał bukiet kwiatów i drobny upominek. Do życzeń wójta dołączyli się także sekretarz i skarbnik gminy, radni, kierownicy Urzędu Gminy i jednostek mu podległych. Wspólnemu świętowaniu przy smacznym poczęstunku towarzyszyły żywiołowe śpiewy i toasty na zdrowie solenizanta. Nie zabrakło rodziny, życzliwych kolegów i koleżanek.

Pan Kazimierz Rybak mino swojego sędziwego wieku czuje się młodo, nadal cieszy się zdrowiem i znakomitą pamięcią. Interesuje się aktualnymi wydarzeniami w gminie i chętnie uczestniczy we wszystkich ważnych uroczystościach. Przez mieszkańców gminy jest postrzegany jako osoba ciepła, życzliwa, serdeczna, o dużej mądrości życiowej. Pogoda ducha i optymizm od wielu lat pozwalają mu przetrwać najtrudniejsze chwile życia.

Opr. Fot. (m.b.)