Środa z funduszami dla osób dla osób planujących założenie działalności gospodarczej


Zapraszamy na spotkanie wprowadzające do tematyki Funduszy Europejskich na założenie firm w okresie 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w środę 1 kwietnia 2015 r., jednocześnie w ośmiu miejscowościach w regionie: Gnieźnie, Jarocinie, Kaliszu, Koninie, Lesznie, Nowym Tomyślu, Pile i Poznaniu.

Jest to spotkanie wprowadzające do zagadnień Funduszy Europejskich. Przedstawione zostaną na nim ogólne informacje o na temat planowanego wsparcia ze środków Unii Europejskiej na otwarcie działalności gospodarczej.

Termin spotkania: 1 kwietnia 2015 r. (środa), godz. 10.00-13.00.

Miejsca spotkań:

  1. Piła – Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile,
    ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła, sala szkoleniowa nr 1 (parter budynku)

Zgłoszenia na spotkanie:

  1. Piła – Formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać e-mailem na adres infoUE-pila@warp.org.pldo dnia 30 marca 2015 r. do godziny 12.00 (formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony www.warp.org.pl ), powiadomienia o zakwalifikowaniu na spotkanie informacyjne zostaną przesłane drogą meilową do dnia 30 marca 2015 r. do godziny 15.00.
    Nabór może zostać zakończony wcześniej z powodu wyczerpania limitu miejsc. Wysłanie formularza nie oznacza automatycznego wpisu na listę zgłoszeń.
    Szczegółowych informacji udzielają pracownicy LPI FE w Pile pod numerami telefonów: 61 65 06 233 lub 235

W przypadku osób niepełnosprawnych, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

W załączeniu program spotkania.

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską oraz przez budżet państwa.