Unijne pożyczki i poręczenia na rozwój działalności gospodarczej


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału oraz dystrybucji informacji odnośnie organizowanego spotkania dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Spotkanie organizowane jest wspólnie z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, jako Menadżera projektu Jeremie 2 Województwa Wielkopolskiego oraz Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w Poznaniu i Pile.

Spotkanie pn. „Unijne pożyczki i poręczenia na rozwój działalności gospodarczej w ramach Inicjatywy Jeremie 2 i innych funduszy”, odbędzie się 25.10.2017 r. w godz. 14:00-16:00 w Sali Inwest Park Sp. z o.o. w Pile, ul. Dąbrowskiego 8.

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego on-line. Aby zapisać się na spotkanie należy wypełnić formularz ze wskazanej strony http://wrpo.wielkopolskie.pl/szkolenia/unijne-pozyczki-i-poreczenia-na-rozwoj-dzialalnosci-gospodarczej-w-ramach-inicjatywy-jeremie-2-i-innych-funduszy-spotkania-w-poznaniu-i-pile

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie właściwego organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

W załączeniu plan spotkania.